Home > Uudised > Ragnar Klavan – Eriolümpia Eesti Ühenduse spordisaadik

Eriolümpia Eesti Ühendus ja läbi aegade Eesti edukaim jalgpallur Ragnar Klavan sõlmisid kokkuleppe, mille alusel hakkab edukat karjääri lõpetav jalgpallur intellektipuuetega inimeste spordisaadikuks.

Klavani missioon on levitada meie sõnumit ning olla nõu ja jõuga toeks meie sportlastele ja kogu ühenduse tegemistele.Ragnar Klavan ja tema juhitav JK Tallinna Kalev on alati üritanud leida seoseid tippspordi ja ka ühiskonnas abi vajavate inimeste vahel. Ragnar Klavan: „Spordi kaasamine erivajadustega inimeste ellu ei too neile mitte ainult füüsilist ja vaimset kasu, vaid rikastab ka nende elukvaliteeti, avades rohkem võimalusi isiklikuks arenguks ja sotsiaalseks suhtluseks“.

Eriolümpia Eesti Ühendus rahvuslik direktor Rain Tölpus: Hea meel, et Ragnariga oleme leidnud ühise tee ja kindlasti saab ta oma profisportlase kogemust jagada paljudele meie organisatsiooni sportlastele.

Intellektipuudega inimestel on spordimaailmas läbi lüüa kordades raskem kui tavasportlasel, aga võin teile kinnitada, et kõik kes meiega sporti teevad annavad endast alati maksimumi. Ütleb ju ka ülemaailmne Eriolümpia sportlase vanne: „Las ma võidan ja kui ma ka ei võida, olen andnud endast parima“.