Home > Kontakt

Eriolümpia Eesti Ühendus

Peakontor
Eriolümpia Eesti Ühendus MTÜ
Turu 34b, Tartu 51004 
registrikood: 80319218

Vastuvõtuaeg kontoris:
E, T, N 10-16
Muul ajal kokkuleppel.
Kui vastuvõtuaegadel esindajat pole,
lisatakse siia sellekohane info.



_____________________________________________________________________________________________

Spordidirektor / tegevjuht

Siret Kruk
tel 5688 3088
siret@eeo.ee,
soestonia@gmail.com
Rahvuslik direktor

Rain Tölpus
tel 5342 5444
rain@eeo.ee
Assistent

Merli Ilves
merli@eeo.ee

_____________________________________________________________________________________________
Juhatus
juhatus@eeo.ee
Juhatuse esimees
Andres Pool

tel. 5027891
andres.pool@tartu.ee
Aseesimees
Urmas Paju

urmas.paju@kiigemetsakool.ee
_____________________________________________________________________________________________
Juhatuse liige

Evo Saar
evo.saar@mail.ee
Juhatuse liige

Helen Tuisk
helen.tuisk@kose.edu.ee
Juhatuse liige

Inna Arutjunjan
inna.arutjunjan@vkk.vil.ee
_____________________________________________________________________________________________
Juhatuse liige

Inge Maiberg (sportlane)
Raamatupidaja

Pille Simmulmann
pille@eeo.ee

_____________________________________________________________________________________________

Sotsiaalmeediakanalid:

Facebook

Instagram: Special Olympics Estonia (@specialolympics_estonia)

_____________________________________________________________________________________________