TEGEVUSKAVA 2024
Tabel täieneb jooksvalt
24. jaanuar | Judovõistlused | Tallinn |
6.-7. veebruar | Saalihoki | Kääriku |
15. veebruar | Räätsajooksu võistlused | Porkuni |
20. veebruar | Mäesuusatamise võistlused | Valgehobusemäe |
23.-25. veebruar | Judokohtunike seminar | Stockholm, Rootsi |
5.-6. märts | Murdmaasuusatamine | Otepää |
11.-13. märts | Turvalisuse seminar | Bratislava, Slovakkia |
12. märts | Räätsamatk Põhja- ja Lõuna-Eestis | Järvamaa ja Põlvamaa |
14. märts | Bowling TÕK | Tartu |
19. märts | Ühendav korvpalliturniir noortele | Viljandi |
27. märts | Bowling LÕK | Tartu |
4. aprill | Tänuüritus | Pärnu |
8.-9. aprill | L- Eesti terviseprojekti mentorite koolitus | Võru |
17. aprill | Sulgpall | Haapsalu |
19. aprill | Liikumispäev TÜ tudengitega täiskasvanud sportlastele | Tartu |
22.-23. aprill | P- Eesti terviseprojekti mentorite koolitus | Pärnu |
22.-23. aprill | Noorteliidrite aktiivpäevad, s.h. L- E terviseprojekti noorteliidrid | Tartu |
25. aprill | Iluvõimlemise seminar | Tartu |
1.-3. mai | Rahvusvaheline turniir “Emotsioon läbi toidu, tantsu ja spordi” | Kaunas, Leedu |
7. mai | Tantsukonkurss | Türi |
9. mai | Jalgpalliturniir | Viljandi |
15. mai | Maanteeratas | Tartu, Tähtvere |
23. mai | Terve sportlase programm | Tartu |
24. mai | Liikumispäev TÜ tudengitega õpilastele | Tartu |
29.-30. mai | L- Eesti terviseprojekti tervisliku toidu kool | Loodus BioSpa |
31.mai- 1. juuni | L- Eesti terviseprojekti liikumise- ja tervisepäev | Lahmuse Kool |
5. juuni | Boccevõistlused | Maarja Küla |
10.-11. juuni | Treenerite seminar | Narva- Jõesuu |
17.-20. juuni | Euroopa noorte ühendav korvpalliturniir | Druskininkai, Leedu |
Juuni | Jalgpallikoondise ettevalmistuslaager | Viljandi |
5. juuli | Terviseprojekti kiigepäev | Viskla |
7. juuli | Triatlonivõistlus | Viljandi |
14.-18. juuli | Gothia Cup | Göteborg, Rootsi |
05.-08. august | Laste spordilaager | Porkuni |
12.-15. august | P- Eesti terviseprojekti spordilaager | Varemurru Puhkekeskus |
August | Täiskasvanud sportlaste spordilaager | |
21.-22. august | P- E terviseprojekti noorteliidrite laager | Astangu Kutserehablitatsiooni Keskus |
23. august | P- E Perefoorum | Tallinna Tondi Kool |
August | MM ettevalmistuslaager | |
September | Kergejõustik | Tartu |
September | Jooksukross | Elva |
26. september | P-E Euroopa spordinädala tähistamine Eesti spordi- ja olümpiamuuseumis | Tartu |
2. oktoober | Ujumine | Tallinn |
8. oktoober | HKA bowling | Rakvere |
14.-17. oktoober | SOEE juhtide konverents | Berliin, Saksamaa |
23.oktoober | L-E Perefoorum | Eesti Rahva Muuseum, Tartu |
November | Korvpall | |
Detsember | Iluvõimlemine | Tartu |
8. detsember | P- Eesti terviseprojekti aasta lõpuüritus | Imavere |
12.detsember | Sportvõimlemine | Tallinn |