Home > Uudised > Täname 2023 koostööpartnereid

Meil on heameel teatada, et Eriolümpia Eesti Ühendus alustas 2023. a koostööd JYSK Balticsiga. Veelgi enam, koostööd alustati koguni kolmes Balti riigis: Lätis, Leedus ja Eestis. Jysk Baltics on uhke, et saab olla osa eriolümpia kogukonnast, annetades organisatsioonile raha ja aidates toetada sportlasi. Hea tunne on vastastikune!

Eriti uhke on jätkata 2023. a alustatud koostööd ka Toyotaga. Oleme väga tänulikud mitmete autorentide eest, kus saime rõõmsalt ja muretult vurada oma võistlusi, koolitusi, laagreid korraldama! Vahva oli, et Toyota esindajad tulid meiega kaasa elama Berliini maailmamängudele. Sportlastel ju ka hoopis tugevam tunne, aitäh teile!

Oleme väga tänulikud paljudele teistelegi koostööpartneritele. Eelkõige meie põhilisele koostööpartnerile Kultuuriministeeriumile. Muidugi täname Cornyt, Selverit, Synlabi, Coca-Colat. Väga palju häid koostööpartnereid on tulnud läbi Erasmus projektide: Sotsiaalkindlustusamet, Eesti Antidopingu ja Spordieetika SA, Lasteabi. Oleme väga tänulikud projektides kaasa löövatele koolidele, kes kaasavad tegevustesse ka partnereid. Koos rõõmsalt edasi! Toredat jõuluaega ning sportlikult uude aastasse!