Home > Uudised > Rahvusvaheline kohandatud judo treenerite- ja kohtunike seminar

Toni Judokooli juhataja ning Tondi Kooli õpetaja ja judo treener Toni Eylandt ning noored kohtunikud Toni Judokoolist Markus Parm ja Karl Paat osalesid 23.-25. veebruaril rahvusvahelisel judo treenerite ja kohtunike seminaril Rootsis Stockholmis.

Toni kommentaar sündmusele:

Täpselt 19 aastat tagasi Itaalias olles ja kokku puutudes Eriolümpia ja invaspordiga tundsin vajadust seda valdkonda arendada ka Eestis. Läksid aastad, avanes võimalus viia judo Tallinna Tondi Kooli. Ja nüüd ma olengi juba varsti 4 aastat selle teema juures kogu hinge ja füüsisega. Õpin iga päev uusi trikke erivajadusega lastega läbisaamiseks ja nende õpetamiseks. Ütlen nii:” Me saame hästi läbi!” Igakord, kui pääsen sinna, kus erivajaduse teemat lahatakse, puutun kokku super-vahvate ja tugevate inimestega, kes tunnevad oma tööd hästi ja kel on väsimatu missioonitunne. Neil on koguaeg säde silmis ja nad on pidevalt tegusad. Olen rahul sel aastal sellega, et Eriolümpia Eesti Ühenduse järjekordne judoturniir on toimunud Toni Judokool EST korraldusliku abiga ja Rootsi Adaptiivse judo treenerite ja kohtunike seminarile sõit sai meile võimalikuks Eesti Judoliidu ja Eriolümpia Eesti Ühenduse (EO) koostööle.

Karl: “Seminar oli väga meeldiv. Palju sõbralikke ja meeldivaid inimesi
ning palju uusi teadmisi. Lahe, et ka puuetega inimestele üritame judot
õpetada ning võistlusi korraldada. Väga meeldiv kogemus!”

Markus: “Väga hariv… Palju huvitavaid ja oma ala tugevaid spetsialiste,
kes suhtlevad sinuga nagu võrdsega ja on alati valmis sinu küsimustele
vastama. Super seminar ja super kogemus. Sain palju teadmisi juurde!
Aitäh!”

Suur tänu EO Eesti Ühendusele ja Eesti Judoliidule meile antud võimaluse eest osaleda nii produktiivsel, arendaval, sõbralikul ja tulevikku ulatuva visiooniga turniiril!