Home > Uudised > Noorteliidrite seminar Rootsis

31. jaanuarist 4. veebruarini osalesid Eriolümpia noorteliidrid Inge Maiberg, Kristjan Kruk ja Merli Ilves Rootsis, Östersundis noorteliidrite foorumil, mis toimus paralleelselt talviste Eriolümpia testmängudega.

eo

Vasakul Merli, keskel Inge, paremal Kristjan.

Ligikaudu 40 osalejat tulid kohale 9-st riigist (Eesti, Island, Rootsi, Soome, Taani, Saksamaa, Belgia, Ungari, Rumeenia). Nende päevade jooksul saime osa väga inspireerivatest loengutest ja koolitustest. Ürituse kandvaks mõtteks oli see, kuidas olla hea ja kaasav juht. Meid tervitas ka Eriolümpia Euroopa-Euraasia regiooni juht David Evangelista, kes pidas inspireeriva kõne, et panna kõiki osalejaid mõtlema oma mõju ja eesmärkide üle.

Meie tegevused leidsid peamiselt aset Kesk-Rootsi ülikoolilinnakus, kus viibisime nii erinevates seminariruumides kui ka spordihoones. Kuulsime ettekandeid oma ala ekspertide praktikatest ja huvitavatest kogemuslugudest, millest lähtuda ka oma tegevuses.

Lisaks saime ise harjutada oma oskusi saalihokis ja korvpallis. Koolitustel õppisime teemasid alates meeskonnatööst ja projektikirjutamisest kuni efektiivse sotsiaalmeedia turundamiseni välja. Võtsime osa ka Unified sessioonist, mis viis seminaril osalejad kokku kohaliku kooli õpilastega. Üheskoos läbisime kooli võimlas takistusrada ja õppisime ühise tantsu.

Kuigi meie päevaprogramm oli väga tihe, toimus kõik väga positiivses õhkkonnas, kohtusime äärmiselt toredate inimestega ja leidsime uusi sõpru, keda kohtame loodetavasti taas mõnel teisel üritusel.

SO2

Seminaril osalejad. Keskel ülikonnas David Evangelista.