Home > Uudised > Loengud eriolümpiast Kohila Gümnaasiumis

16. mail käisid spordidirektor Siret Kruk ja Eriolümpia sportlane Inge Maiberg Kohila Gümnaasiumis, et rääkida lastele eriolümpiast. Kuna koolis on 6. juunil olümpiamängud, siis olümpiahariduse raames on koolis rääkimas käinud erinevate olümpialiikumiste esindajad.

Seekord avardasime õpilaste silmaringi gümnaasiumiastmes ja algklassides. On tore, et nii palju lapsi said teadmised eriolümpiast. Algklassi lastelt tuli ka väga palju vahvaid, aga samas asjalikke küsimusi. Kooli juurde saabudes hämmastas meid aga rattarohkus nii koolimaja ees kui ka maja taga olevas rattaparklas. Samuti tõusis kätemeri, kui uurisime, kes lastest trennis käivad. Koolil on suurepärane staadion ja teised sportimisväljakud, mis pidid ka õhtuti laste poolt väga hõivatud olema.

Kool osaleb loomulikult ka liikuma kutsuva kooli võrgustikus ja on tervist edendav kool. Endise spordiajakirjanikuna on kooli direktor Marko Kaljuveer kahtlemata ka sporti ja liikumist propageeriv. Suur tänu kutsumast, meil oli rõõm oma ühendust tutvustada!