Home > Uudised > Kohtumine Pärnu liikmesasutustega

Pärnus toimuva tänuürituse eel, 3. aprillil külastas Eriolümpia esindus Pärnus tegutsevaid liikmesasutusi, kes on organisatsiooniga lähiajal liitunud.

Päev algas külastusega Pärnu Päikese Koolis, kus koolijuht Marju Trumsi tutvustas kooli ruume ning seal läbiviidavaid tegevusi. Kuusnurksete motiivide põhjal loodud põnev maja peitis endas arvukalt võimalusi erivajadustega laste õppetegevusteks.

Järgmisena kohtusime MTÜ Maarjakoduga, kes võttis meid samuti lahkesti vastu ning juhataja Terje Ojaste rääkis lähemalt nende igapäevastest toimetustest. Maarjakodu pakub nii kodu kui ka päevast ajaveetmiskohta intellektipuudega täiskasvanutele. Maarjakodus kohtusime ka Pärnu spordientusiasti Randel Peenraga, kes tegutseb selle nimel, et puuetega inimestel oleks Pärnu linnas piisavalt sportimisvõimalusi.

Rõõm oli tõdeda, et mõlemad asutused näevad Eriolümpiat olulise koostööpartnerina ja soovivad ka ise rohkem meie pakutavatest üritustest ja võimalustest osa võtta. Täname mõlemat asutust väga sooja vastuvõtu eest!