Home > Uudised > Jalgpalliturniir ja jalgpallifestival Viljandis

23.mail toimus Viljandis juba traditsiooniline eriolümpia jalgpalliturniir, mille läbiviimisel on toeks Viljandi JK Tulevik. 13 meeskonda olid eeldivisioneerimise põhjal jagatud kolme divisjoni. Divisjonide võitjad:

*Tartu Kroonuaia Kool+ Valga Jaanikese Kool

*Kosejõe Kool

*Pärnu Kuninga tn. Põhikool

Turniiri põhjal selgus ka meeskond, kes sõidab 2019a. märtsis Eestit esindama Abu Dhabis toimuvatele maailmamängudele. Meeskonda kuuluvad:

Kevyn Toomemägi, Rivo Kanno, Siim Zirul, Artjom Vassiljev, Mairo Suhhastovski, Denis Aprelkov, Margus Karulin, Ragnar Orehhov, Jürgen Leman, Mel- Andris Paavel, Kevin Laine, treener Aivar Juuse. Kahe treeneri kohad on veel selgitamisel.

Turniiri toitlustamist toetas OÜ Nurme Kaubandus. Suur tänu Viljandi JK Tulevik meid toetamast!

Samal ajal kui ühel väljakul turniiri peeti, said teisel väljakul väiksemad vutisõbrad Eesti Jalgpalli Liidu treeneritega festivali pidada. Kohal oli ka maskott Siil, kellega kohtumist väikesed sportlased pikisilmi ootavad. Rõõmu jagus nii suurtele kui väikestele. Suur tänu Eesti Jalgpalli Liidule sellise toreda koostööprojekti eest!

Siit saab vaadata pildigaleriid: https://goo.gl/ew35nw

Video jalgpalliturniirist (autor Viljandi JK Tulevik):

https://www.facebook.com/JKTulevik/videos/1277451159058645/?hc_ref=ARQ4S6g7HjoEzeMtShihHJ91KthGvsGm8XgAZxM89u6tt2mRCgvcKVVmPOMm7-NYm2g

Video jalgpallifestivalist:

https://www.facebook.com/EestiRahvajalgpall/videos/2040634892630603/UzpfSTQ3OTE2MDYzNTQ4MzA5ODoxODI4NDYwNTAwNTUzMDk4/

Foto: EJL