Home > Uudised > Eriolümpia sportlasliidrite ülemaailmse nõukogu kohtumine Washingtonis

6. – 10. maini toimus Ameerika Ühendriikide pealinnas Washington D.C-s eriolümpia sportlasliidrite ülemaailmse nõukogu GALC (Global Athlete Leadership Council) esmane silmast silma kohtumine. Nõukogusse kuuluvad 8 esindajat üle kogu maailma Jamaicalt, Bahreinist, Koreast, Guatemalast, Singapurist, Zimbabwest ja Nigeeriast ning Euroopa Euraasia esindajana on nende seas ka meie enda sportlane Inge Maiberg.

Inge mentor Ann Karoliine Vabamägi kommenteeris üritust järgnevalt: “Osalesime Washingtonis erinevates töötubades, kus õppisime aega planeerima, tiimitööd tegema, raha säästma, aktiivselt kuulama ja realistlikke eesmärke seadma. Saime uusi teadmisi selle kohta, kuidas GALCis sportlaste huvide eest seista ja samuti avanes Ingel võimalus Bank of America esindajate ees kõne pidada. Nende teadmisi täis päevade jooksul saime luua palju uusi tutvusi ja näha ka vanu sõpru.”

Inge ise võtab nädala kokku nii: „Meil oli väga põnev seminar ja kasutan saadud teadmisi kindlasti terve elu jooksul. Mul on väga head emotsioonid Washingtoni reisist ja isegi, kui tööpäevad olid intensiivsed, ma olen väga tänulik ainulaadse võimaluse eest“

Lisaks oli neil au kohtuda ka rahvusvahelise Eriolümpia juhi Timothy Shriveriga. Fotode õigused: SOI.