Home > Uudised > Eriolümpia Euroopa saalihokiturniir

EO Eesti Ühenduse saalihokivõistkond osales 24.-27.aprillini toimuval turniiril Austrias ja Lichtensteinis. Võistkonda kuulusid:

Andrea Kungla, Keiju Kilm, Gabriel Väli ja Kristjan  Luhamäe Porkuni Koolist ning Inge Raugmäe, Mihkael Rooba, Kuldar Narusk ja Martti Kivilaht Tartu Maarja Tugikeskusest. Treeneritena olid kaasas Evelyn Himma ja Lii Laanoja, kes osales ka  samal ajal toimuval treenerite seminaril. Delegatsiooni juhtis Huko Laanoja, kes on Maarja Küla arendusjuht.

Võistkonna peatreener Evelyn Himma: “Päevad olid väga tihedad ja pingelised. Kõik oli väga hästi korraldatud ja meid saatsid kogu reisi vältel väga -väga sõbralikud ja soojad vabatahtlikud. Turniiri tase oli ülitugev, mida ei osanud oodata. Divisioneerimisel mängisime esimese mängu hilisema võitja Soomega, kes võitis meid 9:0. Lõpuks sattusime neljandasse divisjoni, kus meie vastasteks olid Saksamaa, Ukraina ja Belgia. Saklased olid toredad ja nendega saime headeks sõpradeks.” Väga tugevas konkurentsis saavutati  oma divisjoni auväärne 4.koht. võistlustel osales 16 riiki ja 18 võistkonda.

Õnnitleme võistlejaid, treenereid ja delegatsiooni juhti!