Home > Uudised > Eriline spordipäev „Olümpialootus südameis“

4. juunil toimus Türi linnastaadionil eriline spordipäev „Olümpialootus südameis“. Osalesid Türi Kevade Kool, Türi Päevakeskus, Türi Põhikool, Nurme Kool, Imavere Kool ja Koigi Kool. Osalejaid oli tervitama tulnud Erasmus+ projekti „Tervislik eluviis koolides“ patroon Jüri Ratas.

Samuti andsid oma tervitused ja parimad soovid spordipäevaks üle SA Järvamaa nõukogu esimees Toomas Tammik ja Türi valla haridusspetsialist Kati Nõlvak. Koos Eriolümpia Eesti Ühenduse spordidirektori Siret Krukiga said kõik külalised kaasa lüüa täpsusvisetes, mis pakkus palju põnevust. Spordipäeval võisteldi aga 30-, 60- ja 400 meetri jooksus, kaugushüppes, palliviskes, täpsusvisetes ja täiskasvanud kuulitõukes. Lisaks sai lustida batuudil ja spetsiaalse varustusega teha suuri seebimulle. Kõik sportlased said osavõtumedali ja iga asutuse parimat sportlast autasustati karikaga.

Kõikidele oli päeva lõppedes kosutuseks banaan, tervislik smuuti ja corny. Suur tänu Türi Kevade Koolile nii toreda algatuse eest ja suur tänu spordipäeva peaorganisaatorile Mati Sadamale! Oli väga meeldiv ja sportlik päev.