Home > Uudised > Erasmus+ projektiseminar Kreekas

1.-3. juulini toimus Ateenas Erasmus+ projekti “Kaasav tervislik eluviis koolides” projektiseminar, kus tehti tagasivaade 1,5- aastasele projektiperioodile ning arutleti, mis on ees ootamas.

Projektis osalevad neli riiki: Eesti, Saksamaa, Poola ja Kreeka. Iga riik tegi ettekande möödunud projektiperioodist, tuues välja parimad praktikad, väljakutset nõudnud tegevused, eesmärgid jne. Esitlust ilmestasid kokkuvõtvad mõõdetavad tulemused.

Eesti on väikse riigina projektijuhtimisel teinud väga märkimisväärset tööd ja sai ka teistele riikidele oma kogemusi jagada. Konsortsiumi liikmetel oli palju, mille üle diskuteerida ja pidi tõdema, et seminar oleks võinud olla veelgi pikem, sest teemasid, mille üle arutleda, oli oluliselt rohkem kui aega. Eestis juhivad projekti põhjapiirkonnas Lilian Täht ja lõunapiirkonnas Siret Kruk, kes mõlemad osalesid ka seminaril. #EU4Health#HealthUnion#IHLGIS#EU_HealthHaDEASpecial Olympics Europe Eurasia

NB! Projekti rahastab Euroopa Liit. Avaldatud seisukohad ja arvamused kuuluvad ainult Eriolümpia Eesti Ühendusele ja ei pruugi kattuda Euroopa Liidu või Euroopa Tervishoiu Digitaalvaldkonna Rakendusameti seisukohtadega. Seega mainitud asutused ei vastuta postituse sisu eest.