Home > Meie organisatsioon > Tegevuskava

TEGEVUSKAVA 2019

Jaanuar- detsember Väikesportlaste- ja pereprogrammi tegevused Üle Eesti
Jaanuar- detsember Ühendava spordi tegevused Üle Eesti
15.-16. veebruar Maailmamängude ettevalmistuslaager Tartu
20.veebruar EO Eesti Ühendus tänuüritus Valga
26.-28. veebruar SOEE räätsajooksu seminar Austria, Eisenerzer
5.-6.märts Rahvusvahelised 2- päevased talimängud Otepää/Pühajärve
5.-22.märts Eriolümpia maailmamängud AÜE, Abu-Dhabi
2.aprill 3 x 3 Ühendav korvpalliturniir Lahmuse
4.aprill Saalihoki Tallinn
9.aprill Tüdrukute jalgpallifestival Pärnu
16.aprill Ujumine Keila
28.aprill „Kõnnime koos!” I etapp Tartu
10.mai Unified rekreatsioonipäev TÜ tudengitega Tartu
15.mai Kergejõustikuvõistlused Rakvere
17.mai Väikesportlaste programmi lõpetamine Põlva Roosi Kooli lastega Valgesoo raba
26.mai „Kõnnime koos!” II eapp Võru
28.mai Jalgpalliturniir ja tüdrukute jalgpallifestival Viljandi
29.mai Tüdrukute jalgpallifestival Tallinn
6.juuni Bocceturniir Maarja Küla
15.-16.juuni FIBA Open 3 x 3 Ühendav korvpall Šveits, Mies
17.-18.juuni Treenerite seminarlaager Jäneda
25.-28.juuni Ühendav jalgpalliturniir Leedu, Kaunas
30.juuni „Kõnnime koos!“ III etapp Võisiku
28.juuli „Kõnnime koos! IV etapp Koeru
9.-12.august Spordilaager Marguse spordibaas
10.august 3 x 3 Tallinn Open Quest Final Tallinn, Vabaduse väljak
24.-27. august Ühendav spordilaager Tartumaa Tervisespordikeskus
25.august „Kõnnime koos!“ V etapp Elva
29.august Jalgpalliseminar Viljandi
5.-8. september SOEE iluvõimlemise võistlus Slovakkia, Nitra
13.-16. september SOEE sportvõimlemise seminar Itaalia, Milano
19.september Matk Haapsalu
20.-21. september Noorteliidrite seminar Tartumaa
25.september Jooksukross Siimusti
27.september Jalgpallifestival Tartu / Jääb ära, kuna EJL muutis oma võistluskalendrit.
29.september „Kõnnime koos! VI etapp Tallinn
3.-6.oktoober SOEE liikumisaktiivsuse koolitus Küpros, Larnaca
11.oktoober Sportvõimlemise seminar Tallinn
17.oktoober Tüdrukute jalgpallifestival Haapsalu
17.-20. oktoober SOEE spordikonverents Luksemburg
18.-20. oktoober Rahvusvahelistel võistlustel osalevate suusatajate laager Otepää
21.oktoober Väikesportlaste programmi seminar Viljandi Jaagu Põhikool
22.oktoober Liikumisaktiivsuse seminar Kiigemetsa Kool
23.oktoober Perefoorum Tartu, V Spaahotell
30.oktoober Naiste jalgpalliprojekti tähtsündmus Tartu
November Liikumisaktiivsuse päev Kiigemetsa
26.november

28.november

Korvpalliturniir (TÕK)

Korvpalliturniir (LÕK)

Lahmuse
27.november Laste korvpallifestival Tartu
5.detsember Tantsukonkurss Valga
11.detsember Iluvõimlemine Tartu
2020  
02.-05.jaanuar Rahvusvahelistel võistlustel osalevate suusatajate laager Otepää
22.-26.jaanuar Šveitsi rahvuslikud talimängud Šveits, Villars
28.jaanuar- 05.veebruar MM testmängud Rootsis Rootsi
3.-4.märts Talimängud Otepää