Home > Meie organisatsioon > Tegevuskava

Tegevusplaan 2017

Väikesportlaste- ja perede programm Jaan -dets. Üle Eesti
Talimaailmamängude ettevalmistuslaager 03.-05. jaanuar Porkuni
Ühisüritused TÜ-tudengitega Veebruar- mai Tartu (loengud, näidistunnid, rekreatsiooni üritused)
Tervisevõimlemine 19. jaanuar Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Kätepesu- ja suuhügieeni koolitus 24. jaanuar Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Saalihoki turniir 26. jaanuar Porkuni
Tänuüritus 15. veebruar Põltsamaa Kultuurikeskus
Kehakoostise hindamine ja tervisenäitajate testimine 20. veebruar Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Iluvõimlemine 21.veebruar Tartu
Baltimaade talimängud 01.-02. märts Otepää ja Pühajärve Spa- ja Puhkekeskus
Talimaailmamängude suusatajate ettevalmistuslaager 02.-04. märts Otepää
Talimaailmamängud 14.- 25. märts Austria (Graz ja Ramsau)
Kehakoostise hindamine ja trevisenäitajate testimine 29. märts Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Toitumise alused 12. aprill Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Ujumine 26. aprill Valtu
Rahvusvaheline bocceturniir 28.-30. aprill Läti, Kuldiga
Jalgpalliturniir 10. mai Viljandi
Tervisevõimlemine 11. mai Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Euroopa jalgpalliturniir BELA CUP 15.-19. mai Valgevene, Grodno
Suvemängud 23. mai Valga
Soome 100+ jalgpall 10. juuni Soome, Helsingi
Treenerite suveseminar 12.-13. juuni Grete motell, Valgamaa
Euroopa tõrvikujooksu töötuba 04.-06.juuli Holland, Amsterdam
Ühendatud spordilaager 21.-24. august Porkuni
Ühendava spordi arendamise koolitus 24. august Tallinn
Jalgpalli seminar 25. august Viljandi
Ühendava spordi arendamise koolitus 30. august Tartu
Jalgpallifestival 07. september Tallinn
SOEE „Play Unified“ koolitus 12.-15. september Belgia, Brüssel
Jooksukross 21. september Siimusti
Baltimaade jalgpalliturniir „Friendship Cup“ 22.-24. september Leedu, Kaunas
Spordinädala saalihokipäev 26. september Tartu
Bocce 03. oktoober Maarja Küla
Matk 12. oktoober Vaeküla kool
SOEE eriolümpia spordikonverents 20.-22. oktoober Slovakkia, Samorin
SOEE juhtide töötuba 31.oktoober-01. november Hispaania, Barcelona
Liikumisaktiivsuse päev 2. november Kiigemetsa Kool
SOEE tantsu ja fitnessi seminar 17.-19. november Poola, Varssavi
Korvpalliturniir 23. november Lahmuse
Perefoorum 01. detsember Tartu
Sportvõimlemine 12. detsember Porkuni
SOEE väikesportlaste programmi seminar 6.-8. detsember Slovakkia, Bratislava
SOEE ühendava saalihoki seminar 8.-10. detsember Ungari, Budapest

SOEE murdmaasuusatamise võistlused    04.-07. veebruar, 2018    Otepää/ Pühajärve

SOEE murdmaasuusatamise seminar        04.-07. veebruar, 2018     Otepää